Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Tarım İşçisi Aranıyor

Haberler 23 Temmuz 2019

Hayvancılık ve çiftçilik faaliyetlerinde insan gücüne büyük ihtiyaç duyuluyor. Ancak şehirleşmenin yoğunlaşması sebebiyle tarım ve hayvancılık alanına işçi bulmada güçlük çekiliyor. Hayvan bakımı, otlatma, tarla ekme, ağaç dikme ve bu tarz işleri yapan eleman bulmak için internette kaliteli bir platform yer alıyor. Sitede bu alanlara işçi arayışının yanı sıra büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış faaliyeti gösteren kişilerin ilanlarına da yer veriliyor. Siteye giriş yapan kişiler bu ilanlara ulaşabiliyor.

Hayvan Bakıcısı Aranıyor

Hayvan bakıcısı, çoban, hububat nakliyatçısı, kayısı toplayıcısı, arpa ekicisi ve bu konulardaki yüzlerce ilan sitede yer alıyor. Siteye bu işler için ücretsiz ilan veriliyor. ehallmall.com adresine giriş yapan herkes, Türkiye genelinde bulunan tarım alanındaki konulara ve hayvancılık alanındaki konulara ulaşabiliyor. Ülkemizde sürekli güncellenen konulardan biri olan hayvan yetiştiriciliğinde ihtiyaç duyulan her türlü iş için siteden bilgi alınabiliyor. Ücretsiz tarım çiftçi ilan sitesi ilan vermek isteyen kişiler için de son derece kaliteli içerikler sunuyor.

Tarımsal Hizmetler

Sitede her türlü tarımsal hizmetlerden bahsediliyor. Ekilecek tarla ilanları, kiraz ağacı dikimi, sarımsak toplayıcısı, ayşe fasulye toplama ve daha bir çok tarım işi sitede bulunuyor. Hayvancılık alanında ise çoban arayanlar, sığır büyükbaş hayvan alımı ve satımı gibi ilanlar sitede yer alıyor. Bunun yanı sıra Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının yapmış olduğu yenilik ve gelişmeler hakkında da siteden bilgi alınabiliyor.

Etiket yok

21 gösterim, 1 gün

  

Bir Cevap Bırakın

  • Tarım İşçisi Aranıyor

    Tarafından AÇIK 23 Temmuz 2019 - 0 Yorumlar

    Hayvancılık ve çiftçilik faaliyetlerinde insan gücüne büyük ihtiyaç duyuluyor. Ancak şehirleşmenin yoğunlaşması sebebiyle tarım ve hayvancılık alanına işçi bulmada güçlük çekiliyor. Hayvan bakımı, otlatma, tarla ekme, ağaç dikme ve bu tarz işleri yapan eleman bulmak için internette kaliteli bir platform yer alıyor. Sitede bu alanlara işçi arayışının yanı sıra büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış […]

Satılanlar

Son Yorumlar